Úkoly pro děti a rodiče na víkend

1. podepsat hůlkovým písmem (VERONIKA)  – na bílý štítek vpravo dole a obalit všechny učebnice a všechny zase přinést zpět do školy v PO 6.9. Nedávejte dětem učebnice (a sešity) do desek, manipulace s nimi zdržuje a jsou zbytečnou zátěží do aktovek dětí.

2. obalit žákovskou knížku (na ŽK prosím výhradně průhledný obal bez potisku a obrázků), vyplnit stránku č. 3 Údaje o žákovi (prosím ČITELNÝM hůlkovým písmem), nalepit kopii kartičky zdravotní pojišťovny, podepsat, že jste se seznámili se školním řádem (tatáž stránka)

3. zkontrolujte vybavení penálu – 2 tužky – nejlépe silnější trojhranné (č. 2), ořezávátko, guma, pastelky a fixy, žádné jiné věci v penále nejsou potřeba. Prosím o každodenní kontrolu tužek a pastelek – ořezané musí být z domova. – vše doporučuji podepsat

4. Trénujte s dětmi ukládání věcí do aktovky – učebnic, penálu, svačiny, klíčů… Děti si to potřebují nacvičit a hlavně vědět, kam co mají dát.

5. Pokud si děti neumí zavázat tkaničky, dávejte jim výhradně boty se suchým zipem. (i na TV)

Postupně si děti mohou přinášet školní pomůcky: kufřík, složku s barevnými papíry, mazací tabulku (můžete použít tu z dárkového pytlíku, který děti dostaly první den), vše VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

Děkuji za spolupráci.

Veronika Doležalová