Závěr školního roku

Vážení rodiče, milé děti,

prosím věnujte pozornost informacím o posledních dnech toho školního roku.

Čeká nás postupné vyklízení třídy a šatních skříněk. Prosím vybavte děti velkou taškou a/nebo deskami na výkresy.

V pátek 25. 6. budeme vyklízet šatní skříňky. Děti si všechny věci odnesou a dále skříňku již používat nebudou. Od pátku 25. 6. se děti nemusí přezouvat. Některé děti mají ve skříňce hodně nashromážděných věcí, prosím tedy o postupné odnášení.

Od pátku 25. 6. do úterý 29. 6. se pro nás čas vyučování nemění, máme vyučování do 11:40 a poté jdeme do družiny.

V pátek 18. 6. si  spolu s dětmi v rámci třídy užijeme pasování na čtenáře. Děti budou moct vzájemně předvést, jak se za rok naučily krásně číst.

Vysvědčení předám dětem ve středu 30. 6. během první vyučovací hodiny. Poté mohou děti odcházet s rodiči domů, nebo zůstávají ve školní družině.

Velmi děkuji za spolupráci a s přáním hezkého víkendu posílám také několik fotek z našeho Dne dětí, který jsme si užili společně s 1. A při hledání pokladu.

Hezký víkend

BJ