Předvánoční dny

Vážení rodiče, milé děti,

na naší škole bývá tradičním zvykem ,, VÁNOČNÍ BURZA” , na kterou si mohou děti přinést nepotřebné hračky, knihy nebo hry, které už nepotřebují, a za nějakou korunu je prodat. Letos bohužel nemůže být vánoční burza společná v rámci celé školy, ale v naší třídě si můžeme udělat malý bleší trh v pondělí 21. 12. Zároveň si děti mohou přinést  drobné peníze, aby si mohly případně koupit něco od svých spolužáků.

V úterý 22.12. budeme mít s dětmi dopoledne ve třídě ,,TŘÍDNÍ BESÍDKU”. Děti mohou přinést dárek pro kamarády a mohou také přinést jeden dáreček navíc (holky holčičí, kluci klučičí), který si potom někdo ze spolužáků vylosuje. Prosím, abyste dětem pomohli vybrat opravdu drobný dárek. Pokud děti dáreček nepřinesou, nic se neděje, ale nebudou si moct ani vylosovat žádný takový dárek. 

S přáním klidných předvánočních dní

BJ

Comments are closed.